1.5KE33CA-E3/51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE33CA-E3/51
JLCPCB Part #
C1667283
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 28.2V 32.8A@10/1000us 34.7V 45.7V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS