1.5KE250A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE250A-E3/73
JLCPCB Part #
C467490
Package
DO-27
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 214V 237V 344V 4.4A TVS Unidirectional DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS