1.5KE24A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE24A-E3/54
JLCPCB Part #
C1976039
Package
DO-27
Description
1 1.5kW@10/1000us 1uA 20.5V 25.2V 33.2V 45.2A@10/1000us TVS Unidirectional DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)