1.5KE20A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE20A-E3/54
JLCPCB Part #
C3713545
Package
DO-27
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 17.1V 19V 1uA 27.7V 54.2A TVS Unidirectional DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)