1.5KE13CA-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE13CA-E3/54
JLCPCB Part #
C1983081
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
1.5kW@10/1000us 11.1V 12.4V 18.2V 5uA 82.4A Bidirectional TVS DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS