1.5KE130A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE130A-E3/54
JLCPCB Part #
C1975985
Package
DO-201
Description
1.5kW@10/1000us 111V 137V 179V 1uA 8.4A@10/1000us TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS