1.5KE100A-E3/51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE100A-E3/51
JLCPCB Part #
C1667137
Package
DO-201AD
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 10.9A@10/1000us 105V 137V 1uA 85.5V TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS