135D337X9050K6
MFR.Part #
135D337X9050K6
JLCPCB Part #
C4981335
Package
Plugin,D9.9xL27mm
Description
-55℃~+200℃ 1.5Ω 330uF 50V ±10% 插件,D9.9xL27mm Tantalum Capacitors