135D337X9006T2
MFR.Part #
135D337X9006T2
JLCPCB Part #
C1662740
Package
Plugin,D9.9xL19.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 330uF 6V ±10% 插件,D9.9xL19.5mm Tantalum Capacitors