12CWQ04FN-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
12CWQ04FN-M3
JLCPCB Part #
C5358644
Package
DPAK
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 12A 3mA@40V 40V 530mV@6A 550A DPAK Schottky Diodes ROHS