109D206X9010C2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
109D206X9010C2
JLCPCB Part #
C4951725
Package
Plugin,D5.6xL15.4mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 20uF 5Ω ±10% 插件,D5.6xL15.4mm Tantalum Capacitors