109D476X9010C2
MFR.Part #
109D476X9010C2
JLCPCB Part #
C1660607
Package
Plugin,D5.6xL15.4mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 47uF 5Ω ±10% 插件,D5.6xL15.4mm Tantalum Capacitors