PCD0302MT271
MFR.Part #
PCD0302MT271
JLCPCB Part #
C324121
Package
SMD,3.5x3mm
Description
100mA 270uH 8.5Ω Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS