AR03FTC3571
MFR.Part #
AR03FTC3571
JLCPCB Part #
C234509
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS