PCD0302KT120
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
PCD0302KT120
JLCPCB Part #
C324125
Package
SMD,3.5x3mm
Description
12uH 350mΩ 685mA Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS