CR-02FL6---51K
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
CR-02FL6---51K
JLCPCB Part #
C409699
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 51kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS