LRP12FTDSR020
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
LRP12FTDSR020
JLCPCB Part #
C316199
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 20mΩ 2W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS