PCD0403MT560
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
PCD0403MT560
JLCPCB Part #
C324219
Package
SMD,4.5x4mm
Description
420mA 56uH 937mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS