CR-12JL4---4K7
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
CR-12JL4---4K7
JLCPCB Part #
C881916
Package
2512
Description
1W 4.7kΩ ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS