AR05BTCW3751A010
MFR.Part #
AR05BTCW3751A010
JLCPCB Part #
C374695
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 3.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS