CR-05FL7--49K9
MFR.Part #
CR-05FL7--49K9
JLCPCB Part #
C416108
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS