AR03BTCX0180
MFR.Part #
AR03BTCX0180
JLCPCB Part #
C317932
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS