ARG06DTC1301
MFR.Part #
ARG06DTC1301
JLCPCB Part #
C2684604
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS