ARG06BTC0750
MFR.Part #
ARG06BTC0750
JLCPCB Part #
C2984498
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS