ARG05FTC2323
MFR.Part #
ARG05FTC2323
JLCPCB Part #
C218439
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 232kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS