AR02BTC0120
MFR.Part #
AR02BTC0120
JLCPCB Part #
C317902
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS