ARG05BTC6192
MFR.Part #
ARG05BTC6192
JLCPCB Part #
C2984460
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS