AR05BTBW2942
MFR.Part #
AR05BTBW2942
JLCPCB Part #
C5554673
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS