ARG05BTC5100
MFR.Part #
ARG05BTC5100
JLCPCB Part #
C2828720
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 510Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS