ARG05BTC4872N
MFR.Part #
ARG05BTC4872N
JLCPCB Part #
C2683102
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS