ARG05BTC4302
MFR.Part #
ARG05BTC4302
JLCPCB Part #
C2828770
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS