AR05BTCW2132
MFR.Part #
AR05BTCW2132
JLCPCB Part #
C5568814
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS