ARG05BTC1212N
MFR.Part #
ARG05BTC1212N
JLCPCB Part #
C1509644
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS