AR05BTBW3300
MFR.Part #
AR05BTBW3300
JLCPCB Part #
C5948207
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS