ARG05BTC0270
MFR.Part #
ARG05BTC0270
JLCPCB Part #
C2828766
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 27Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS