AR03BTBX8251
MFR.Part #
AR03BTBX8251
JLCPCB Part #
C7077678
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS