ARG05BTC0160
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
ARG05BTC0160
JLCPCB Part #
C1509651
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 16Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS