ARG02BTC3482
MFR.Part #
ARG02BTC3482
JLCPCB Part #
C2681603
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS