ARG03FTC7320
MFR.Part #
ARG03FTC7320
JLCPCB Part #
C218136
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS