AR05BTCW2491
MFR.Part #
AR05BTCW2491
JLCPCB Part #
C319801
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS