AR06ATS1000
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR06ATS1000
JLCPCB Part #
C374768
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS