ARG03BTC1052
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
ARG03BTC1052
JLCPCB Part #
C1509619
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS