ARG02BTC8200
MFR.Part #
ARG02BTC8200
JLCPCB Part #
C2684543
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS