AR02BTC1582
MFR.Part #
AR02BTC1582
JLCPCB Part #
C6124905
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS