ARG02BTC3241
MFR.Part #
ARG02BTC3241
JLCPCB Part #
C2683011
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS