ARG02BTC0560
MFR.Part #
ARG02BTC0560
JLCPCB Part #
C2684526
Description
-55℃~+155℃ 50V 56Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS