AR02BTC6800
MFR.Part #
AR02BTC6800
JLCPCB Part #
C317914
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS