AR13BTC1003
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR13BTC1003
JLCPCB Part #
C304147
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS