AR03BTDX5102
MFR.Part #
AR03BTDX5102
JLCPCB Part #
C319547
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS