AR06DTDV1501
MFR.Part #
AR06DTDV1501
JLCPCB Part #
C319988
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS